Studio Kleopatra
firmy w internecie

Budownictwo, projekty


www.bumaluban.com

Pomieszczenia biurowe i hale / https://www.bumaluban.com/

Firma BUMA LUBAŃ zajmuje się wynajmem biur oraz hal magazynowo-produkcyjnych w Poznaniu. Właściciel posiada swoje lokale w dzielnicy Starołęka, w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym, zarówno pod kątem transportu miejskiego, jak i osobistego (bliska odległość do wjazdu na autostradę A2). Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, negocjację warunków oraz brak dyktowania sztywno wyznaczonych zasad. Dodatkowo, istnieje możliwość łączenia i dzielenia hal w zależności od potrzeb, ponieważ mają one modułową strukturę.

Biuro na wynajem

Chcąc wynająć biuro w Poznaniu, warto sprawdzić ofertę firmy BUMA LUBAŃ. Jest to właściciel lokali w Poznaniu, w dzielnicy Starołęka, które bardzo dobrze zlokalizowane są pod kątem komunikacyjnym. Wynajem może obejmować pomieszczenia biurowe o powierzchni 19, 28 i 29 m2, które będą odpowiednie dla małych i średnich firm, zapewniając im komfort korzystania z nich. Właściciel swoje lokale wynajmuje ponad 60 firmom z różnych branż, na przykład informatycznej i telemarketingowej, dlatego jest to gwarancja pracy w nowoczesnym otoczeniu biznesowym.

BUMA LUBAŃ Sp. z o.o.
Romana Maya 1 61-371 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 61 871 51 01
www.ergatex.pl

Wykończenia wnętrz / Kontakt

Miło mi zaprezentować Państwu bogaty zakres usług firmy Ergatex działającej na obszarze Katowic i Sosnowca. Firma ta wykonuje usługi związane z remontowaniem mieszkań oraz domów. Są to prace dotyczące wykończenia wnętrz, w tym m.in. montaż podwieszanych i napinanych sufitów. Firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu do pracy, firma zyskała sobie uznanie wśród wielu osób. Więcej informacji o firmie jak i dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej.

Firma remontowa ERGATEX
Barlickiego 9A/8 40-820 Katowice
woj.: śląskie
tel.: 668 858 333