Studio Kleopatra
firmy w internecie

Budownictwo, projekty


www.bthnuma.pl

Hydraulika siłowa / http://www.bthnuma.pl/view/10

Jeśli poszukujesz sprawdzonego dostawcy części i całych systemów (a także zamienników do nich) z zakresu armatury przemysłowej czy hydrauliki siłowej, to firma z Poznania jest odpowiedzią na twoje problemy. Biuro Techniczno-Handlowe Numa zajmuje się dostarczaniem rozwiązań przemysłowych swoim klientom. Dbałość o zadowolenie klientów sprawia, że wszystkie transportowane części pochodzą od zaufanych producentów, a ich dostawa jest pieczołowicie przygotowywana i zabezpieczana. Firma posiada bogate doświadczenie w dystrybucji części, co sprawia, że jej usługi to zawsze trafny wybór.

BTH Numa
Romana Maya 1 61-371 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 693 372 578
zielone-ogrody.com

Najlepsze projekty ogrodów / zielone-ogrody.com

Projektowanie i zakładanie ogrodów jest zajęciem, które wymaga dużej wiedzy, ale również i pasji potrzebnej do poprawnego, dokładnego oraz kreatywnego zrealizowania każdego zamówienia. Dzięki takiemu podejściu każdy projekt będzie wyjątkowy, a klient zadowolony z otrzymanych rezultatów. W okolicach Poznania znajduje się firma Zielone Ogrody, która składa się tylko z pasjonatów. Z tego powodu charakteryzują się nienaganną opinią w okolicy, a wiele klientów jest bardzo zadowolonych z nawiązanej współpracy.

Zielone Ogrody s.c.
Rokietnicka 36 62-080 Tarnowo Podgórne
woj.: wielkopolskie
tel.: 665 506 505
www.malkombud-poznan.com

Nadzór budowlany - MALKOMBUD / http://www.malkombud-poznan.com/

Firma MALKOMBUD ma w swojej bogatej ofercie między innymi profesjonalne odbiory mieszkań. Poznań oraz jego najbliższe okolice to główny obszar ich działalności, gdzie dotrą bez trudu na miejsce i przeanalizują powstały budynek pod każdym względem. W ten sposób, jeszcze przed rozpoczęciem użytkowania wnętrza, można wykryć usterki, które mogłyby obniżać jego funkcjonalność lub nawet stanowić zagrożenie dla mieszkańców. Zidentyfikowane nieprawidłowości, zgodnie z prawem, będą musiały zostać zniwelowane na koszt dewelopera. Oferta usług remontowych znajduje się pod adresem: http://www.malkombud-poznan.com/uslugi-remontowe.html

ctex.pl

Firma Contre-Tex / WWW

Przedsiębiorstwo usługowe Contre-Tex działa w branży budowlanej. Jej oferta od samego początku istnienia na rynku to własnoręcznie opracowana nowoczesna technika tworzenie posadzek z polerowanego betonu. Jest to technologia zapewniająca trwałość i piękny wygląd każdej podłodze. Doświadczenie i wiedza tej firmy pozwala im również na wykonywanie usług regeneracji posadzek oraz oczyszczania ich z zabrudzeń. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej firmy pod adresem ctex.pl. Polecam i zapraszam do jej odwiedzenia.

Concre-Tex
Wolności 48BF 43-602 Jaworzno
woj.: śląskie
tel.: 505 281 554
uprawnienia-budowlane.pl

Rozwiązanie dla każdego / link

Poszukując pomocy w nauce do testu na uprawnienia budowlane warto jest sprawdzić czy oferowany program faktycznie może pomóc w przyswajaniu wiedzy. Oferta firmy Invest holding opiera się o doświadczenie jak i kompleksowe rozwiązanie umożliwiające nie tylko naukę, ale też sprawdzanie czego się Państwo nauczyli korzystając z trybu nauki. Przełączając się na egzamin w programie można sprawdzać bieżące postępy w nauce. Idąc z duchem czasu jak i wraz z oczekiwaniami klientów firma ta oferuje swój program tak na komputery jak i urządzenia przenośne typu tablet. Wszelkie aktualności dotyczące programu znajdą Państwo pod adresem: http://uprawnienia-budowlane.pl/aktualnosci.html

Invest Holding s.c.
Laskowice 29 82-550 Prabuty
woj.: pomorskie
tel.: 576 996 325
www.gzymsy-masbud.pl

Oferta sztukaterii elewacyjnej / Zobacz tutaj

Masbud to znana w swojej branży firma produkcyjna, będąca prekursorem w produkcji różnorodnej sztukaterii elewacyjnej styropianowej. Firma już od ponad 10 lat zajmuje się tworzeniem gzymsów elewacyjnych ze styropianu. jej oferta to również szeroki wybór profili, kolumn i listew ozdobnych. Firma wykonuje także projekty na zamówienie wg. wytycznych otrzymanych od klienta. Dzięki wieloletniej już działalności firma zyskała duże doświadczenie oraz liczbę zadowolonych klientów, którzy bardzo chętnie polecają jej usługi jako te sprawdzone i godne polecenia. Sprawdź sam, zapraszam.

www.ergatex.pl

Ergatex / Dane

Miło mi zaprezentować Państwu bogaty zakres usług firmy Ergatex działającej na obszarze Katowic i Sosnowca. Firma ta wykonuje usługi związane z remontowaniem mieszkań oraz domów. Są to prace dotyczące wykończenia wnętrz, w tym m.in. montaż podwieszanych i napinanych sufitów. Firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu do pracy, firma zyskała sobie uznanie wśród wielu osób. Więcej informacji o firmie jak i dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej.

Firma remontowa ERGATEX
Barlickiego 9A/8 40-820 Katowice
woj.: śląskie
tel.: 668 858 333
www.syngrass.pl

Sztuczna nawierzchnia / Trawa Syngrass

Serdecznie kierujemy do współpracy z firmą Syngrass z Mosiny, która w w swojej propozycji posiada pokaźny asortyment traw syntetycznych, przygotowywanych w Europie. Trawa syntetyczna może przykryć takie obszary jak balkony, baseny, miejsca zacienione, a także place zabaw. Trawy przedsiębiorstwa Syngrass mają osiem lat gwarancji, a dbanie o ich wygląd jest banalnie prosta. Wszystkich zaintersowanych, którzy planują cieszyć się dobrze wyglądającym podłożem zapraszamy do kontaktu w internecie na stronie syngrass.pl.

Syngrass
Mostowa 12 B 62-022 Rogalinek
woj.: wielkopolskie
tel.: 518 378 333
www.jedmar.pl

Gwoździe / Papiaki - Jedmar

Przedsiębiorstwo Jedmar to dystrybutor sprzętu dla budowlańców. Wirtualny market poleca części zamienne, zszywacze, gwoździarki Paslode oraz gwoździe na papierze z gazem. Podstawowymi klientami firmy są stolarze. Wieloletnie doświadczenie na rynku to pewność wiarygodności oraz możliwość zakupu towarów słynnych światowych marek.

Jedmar
Zachodnia 13 62-007 Bugaj
woj.: wielkopolskie
tel.: 607 270 252