Studio Kleopatra
firmy w internecie

Dzieci


www.helenow.pl

Terapia dla dzieci - przedszkole / Link

Przedszkole specjalne i terapeutyczne Towarzystwa Przyjaciół Dzieci im. Lady Sue Ryder w Warszawie to wyjątkowe miejsce dla dzieci z niepełnosprawnością, które zapewnia im profesjonalną opiekę, wiele rozwijających zajęć oraz mnóstwo świetnej zabawy. Zatrudniona tam kadra wie doskonale, jak należy zajmować się maluchami z różnorakimi dysfunkcjami, aby zachować pełne bezpieczeństwo i aby mogły one czuć się dobrze również poza domem. Prowadzi również ciągłą współpracę z rodzicami oraz opiekunami dzieci, aby zapewnić podopiecznym jak najlepsze warunki.

Przedszkole Specjalne TPD im. Sue Ryder
Hafciarska 80/86 04-725 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 228 121 018
efifiland.pl

Opieka nad dzieckiem / dowiedz się więcej

Jeśli potrzebna jest Państwu jak najlepiej wykwalifikowana niania w Szczecinie lub okolicach, warto zgłosić się do agencji prowadzonej przez Fi Fi Land. W ten sposób, będzie można zaoszczędzić cenny czas, ponieważ to pracownicy tej firmy zajmą się wyborem opiekunki spełniającej przedstawione wymagania. Wnikliwie sprawdzają oni kwalifikacje każdej z nich, a także dbają o to, aby była to osoba niekarana. Mogą Państwu wynająć nianię do stałej opieki nad dzieckiem lub też jedynie w niektórych sytuacjach.

Fi Fi Land
Studzienna 21 71-714 Szczecin
woj.: zachodniopomorskie
tel.: 793 754 290
minikraina.pl

Sklep dla dzieci / http://minikraina.pl/

Minikraina to sklep internetowy z wszystkimi artykułami dla dzieci i niemowląt. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno łóżeczka turystyczne, materace oraz wszystkie inne niezbędne rzeczy jak np pieluszki wielorazowe lub jednorazowe. W naszym sklepie znajdziesz każdy przydatny artykuł dla Twojego dziecka w bardzo atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy na stronę internetowego sklepu. Więcej informacji o nas znajdziesz klikając w ten Link

Sklep dla Dzieci Minikraina
Kwiatowa 7 94-227 Łódź
woj.: łódzkie
tel.: 608 684 894
www.happycentre.pl

Nauka dla najmłodszych / Przedszkole Happy Centre Warszawa

Przedszkole Happy Centre Warszawa zaprasza wszystkich przedszkolaków ze stolicy. Polecamy bardzo ciekawe kółka edukacyjne dla najmłodszych w tym język angielski, aikido i zajęcia z psychologiem. Każdy dzień w żłobku Akademia Małych Smoków to czas rozwoju Twoje dziecko. Organizujemy koncerty kolęd bale przebierańców i wyjścia do teatru. Przedszkolakami opiekują się wykształceni opiekunowie z dużym sercem i miłym charakterem. Dobre warunki i wiele atrakcji połączonych z nauką sprawią, że już teraz najmłodszy uczy się umiejętności potrzebne w późniejszym życiu. Szczegółowe wiadomości o przedszkolu znajdują się na witrynie www. Przedszkole Akademia Małych Smoków w Warszawie serdecznie zachęca do kontaktu.

Przedszkole i żłobek - Akademia Małych Smoków
Josepha Conrada 7 01-922 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 22 423 34 34