Studio Kleopatra
firmy w internecie

Dzieci


www.jezdzik.com.pl

Sklep online z pojazdami dla dzieci / www.jezdzik.com.pl

W sklepie online Jeździk.com.pl znajdą Państwo szeroki zasób pojazdów dla dzieci, przy pomocy których będą mogły one uprawiać sport na świeżym powietrzu. Mogą to być na przykład rowery, hulajnogi, rolki, deskorolki, wrotki i nie tylko. Dla najmłodszych użytkowników sklep przygotował również rowerki biegowe, które pomagają im nauczyć się utrzymywać równowagę i świetnie wspomagają ich rozwój motoryczny. Wszystkie dostępne tam pojazdy stworzone zostały przez renomowanych producentów, dbających o trwałość swoich towarów.

Hulajnogi Mini Micro

Hulajnogi Mini Micro to świetny pomysł na prezent dla malucha. Mogę one być używane nawet przez dzieci, które mają dopiero roczek - w tym celu dostępne są modele posiadające specjalne siedzisko. Ponadto, każda hulajnoga Mini Micro posiada wyjątkowo solidne kółka, dzięki którym można z łatwością jeździć po różnorodnych powierzchniach. Balansowanie na tym pojeździe wspaniale pomaga trzymać równowagę, co może być później przydatne w uprawianiu wielu innych sportów. Warto wiedzieć, że sprzęt ten otrzymał wiele nagród jako zabawka roku.

Hulajnogi OTRIS
Bolkowska 1B/H2 01-466 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 790 300 275
www.helenow.pl

Terapia dla dzieci - przedszkole / Link

Przedszkole specjalne i terapeutyczne Towarzystwa Przyjaciół Dzieci im. Lady Sue Ryder w Warszawie to wyjątkowe miejsce dla dzieci z niepełnosprawnością, które zapewnia im profesjonalną opiekę, wiele rozwijających zajęć oraz mnóstwo świetnej zabawy. Zatrudniona tam kadra wie doskonale, jak należy zajmować się maluchami z różnorakimi dysfunkcjami, aby zachować pełne bezpieczeństwo i aby mogły one czuć się dobrze również poza domem. Prowadzi również ciągłą współpracę z rodzicami oraz opiekunami dzieci, aby zapewnić podopiecznym jak najlepsze warunki.

Przedszkole Specjalne TPD im. Sue Ryder
Hafciarska 80/86 04-725 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 228 121 018
efifiland.pl

Opieka nad dzieckiem / dowiedz się więcej

Jeśli potrzebna jest Państwu jak najlepiej wykwalifikowana niania w Szczecinie lub okolicach, warto zgłosić się do agencji prowadzonej przez Fi Fi Land. W ten sposób, będzie można zaoszczędzić cenny czas, ponieważ to pracownicy tej firmy zajmą się wyborem opiekunki spełniającej przedstawione wymagania. Wnikliwie sprawdzają oni kwalifikacje każdej z nich, a także dbają o to, aby była to osoba niekarana. Mogą Państwu wynająć nianię do stałej opieki nad dzieckiem lub też jedynie w niektórych sytuacjach.

Fi Fi Land
Studzienna 21 71-714 Szczecin
woj.: zachodniopomorskie
tel.: 793 754 290
minikraina.pl

Sklep dla dzieci / http://minikraina.pl/

Minikraina to sklep internetowy z wszystkimi artykułami dla dzieci i niemowląt. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno łóżeczka turystyczne, materace oraz wszystkie inne niezbędne rzeczy jak np pieluszki wielorazowe lub jednorazowe. W naszym sklepie znajdziesz każdy przydatny artykuł dla Twojego dziecka w bardzo atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy na stronę internetowego sklepu. Więcej informacji o nas znajdziesz klikając w ten Link

Sklep dla Dzieci Minikraina
Kwiatowa 7 94-227 Łódź
woj.: łódzkie
tel.: 608 684 894
www.happycentre.pl

Nauka dla najmłodszych / Przedszkole Happy Centre Warszawa

Przedszkole Happy Centre Warszawa zaprasza wszystkich przedszkolaków ze stolicy. Polecamy bardzo ciekawe kółka edukacyjne dla najmłodszych w tym język angielski, aikido i zajęcia z psychologiem. Każdy dzień w żłobku Akademia Małych Smoków to czas rozwoju Twoje dziecko. Organizujemy koncerty kolęd bale przebierańców i wyjścia do teatru. Przedszkolakami opiekują się wykształceni opiekunowie z dużym sercem i miłym charakterem. Dobre warunki i wiele atrakcji połączonych z nauką sprawią, że już teraz najmłodszy uczy się umiejętności potrzebne w późniejszym życiu. Szczegółowe wiadomości o przedszkolu znajdują się na witrynie www. Przedszkole Akademia Małych Smoków w Warszawie serdecznie zachęca do kontaktu.

Przedszkole i żłobek - Akademia Małych Smoków
Josepha Conrada 7 01-922 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 22 423 34 34