Studio Kleopatra
firmy w internecie

Informatyka, elektronika


fotopiksel.com.pl

Wynajem fotobudek / https://fotopiksel.com.pl/

Foto Piksel to firma, która w swojej ofercie ma wynajem fotobudek na różne imprezy okolicznościowe, eventy i wydarzenia na terenie Dolnego Śląska. Oferta obejmuje różne pakiety usług, z których każdy klient może korzystać według własnych potrzeb. Firma zapewnia przyjazd na miejsce odpowiednio przed imprezą i organizację całego stanowiska. Dzięki temu wszyscy goście oraz organizatorzy mogą zająć się dobrą zabawą. Fotobudka wykonuje zdjęcia i drukuje je w bardzo szybkim czasie, a firma nie ustala limitu wykonywania fotografii podczas wydarzenia.

Fotobudka

Fotobudka to urządzenie, które pozwala uwiecznić miłe chwile z różnego rodzaju imprez. Firma Foto Piksel oferuje ich wynajem na terenie Dolnego Śląska. Dzięki nim wydarzenia, typu urodziny, ślub czy studniówka mają ciekawy element i atrakcję, która pozwala wszystkim świetnie się bawić. Podczas imprezy, fotobudką zajmuje się asystent, który zachęca gości do korzystania z urządzenia i pomaga im poprawnie je obsłużyć. W pakiecie są rozmaite gadżety, które umożliwiają powstanie niecodziennych i zabawnych zdjęć.

Foto Piksel
Sikorskiego 1/13 58-330 Jedlina-Zdrój
woj.: dolnośląskie
tel.: 570 349 349
www.codeconcept.pl

Aplikacje webowe / http://www.codeconcept.pl/

Firma CodeConcept z branży informatycznej oferuje specjalizacje w tworzeniu oprogramowania. Oferuje aplikacje webowe, pisanie programów, programowanie na zlecenie, systemy dedykowane, tworzenie oprogramowania, tworzenie programów na zamówienie. W ofercie również urządzenia wbudowane i mobilne, doradztwo IT, szkolenia, tłumaczenia integracja systemów IT. Zespół specjalistów prosto z Gliwic dostosuje do wymagań jak i potrzeb klienta dany system informatyczny. CodeConcept zaprasza na witrynę codeconcept.pl.

CodeConcept Sp. z o.o.
Toszecka 101 44-100 Gliwice
woj.: śląskie
tel.: 32 230 02 90
irlandia.pozycjonowanielokalne.com

Pozycjonowanie stron internetowych Irlandia / http://irlandia.pozycjonowanielokalne.com/

Jeśli szukasz efektywnego rodzaju reklamy to pozycjonowanie stron internetowych sprawi, że Twoja witryna znajdzie się na znacząco wysokiej pozycji w wyszukiwaniach Google. Większość użytkowników Internetu, gdy czegoś szuka, to przegląda tylko kilka pierwszych stron wyników. Te pierwsze kilka stron to prestiżowe miejsce, które wymaga dokładnej optymalizacji strony. Tylko wtedy Irlandia, Niemcy czy Wielka Brytania będą mogły się dowiedzieć o Twoich usługach czy produktach. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę.

Pozycjonowanie Lokalne
Półwiejska 32 61-888 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 795 673 352
www.rollupmania.pl

Oryginalny pomysł na reklamy / Rollupy

Zapewne niejednokrotnie zastanawiałeś się skąd tak ogromną popularność zyskał sobie zwykły rollup. Odpowiedź jest bardzo prosta. Łatwość montażu, niewielkie wymiary oraz świetny design sprawiły, że przedsiębiorcy na całym świecie korzystają z jego przeznaczenia. Nic dziwnego, ponieważ znacząco poprawia wizerunek firmy, przyciąga uwagę oraz jest tani. Produkty wykonane przez Rllupmanie wykonane są z materiałów najwyższej jakości, więc mogą być państwo pewni, że przetrwają one w niejednych warunkach.

Rollupmania
Kordeckiego 42A 60-144 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 789 411 177
www.serv-kom.pl

SERV-KOM / Naprawa komputerów www.serv-kom.pl

Chcesz znaleźć profesjonalistą, który naprawi Twój komputer przenośny? Ekipa SERV-KOM pracuje nad naprawą komputerów w stolicy wielkopolski i całym województwie. Do serwisu przychodzi wyroby znanych producentów między innymi Acer Toshiba IBM. Obszerne doświadczenie w dziale notebooków wiemy jak szybko i bardzo uratować sprzęt w trudnej sytuacji. SERV-KOM to firma wykonuje instalowanie sterowników oraz Naprawa komputerów. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Szczegółowa oferta zlokalizowana jest na stronie http://www.serv-kom.pl/. Postaw na fachowców.

SERV-KOM
Mostowa 15 61-854 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 790 463 386