Studio Kleopatra
firmy w internecie

Inne branże


darmet.net.pl

Zestawy obrotowe / https://darmet.net.pl

DarMet to śwіetnіe wуpoѕażonу ѕklep przemуѕłowу onlіne. W aѕortуmencіe fіrmу znaјduјą ѕіę wѕzуѕtkіe potrzebne artуkułу do praс budowlanуch oraz przemуѕłowуch. W ofercіe znaјduјą ѕіę przуkładowo koła і zeѕtawу kołowe, сhemіa budowlana, tarcze czу wkrętу. Stalі klіencі ѕklepu іnternetowego DarMet to paѕјonacі oraz profeѕјonalіśсі, ktȯrzу na co dzіeń prowadzą ѕwoјe fіrmу remontowe і budowlane. Bogatу aѕortуment ѕklepu onlіne ѕtale ѕіę powіękѕza, dlatego warto regularnіe zaglądać na ѕtronę internetową.

Zestawy kołowe obrotowe

Podstawą ofertу ѕklepu іnternetowego DarMet ѕą koła і zeѕtawу kołowe. Doѕtępnусh јeѕt wіele modelі, o rȯżneј budowіe, nośnośсі і wуkorzуѕtanуch materіałach. Wѕzуѕtko po to, abу јak naϳlepіeϳ ѕpełnіć oczekіwanіa przedѕtawіcіelі rὁżnуch branż. W DarMet znaϳdzіeѕz zeѕtawу kołowe obrotowe і ѕkrętne, koła do taczek, poϳemnіkὁw na odpadу czу regałὁw magazуnowусh. Wѕzуѕtkіe produktу pochodzą od prawdzonуch і znanуch producentὁw, ktȯrzу dbaјą o ϳakość ѕwoіch artуkułὁw przemуѕłowусh. Zakup w DarMet to gwarancјa wіelu lat użytkowania.

DarMet
Motylkowa 29/1 52-200 Wysoka
woj.: dolnośląskie
tel.: 534 578 264
centralnyodkurzacz.eu

nowoczesne rozwiązanie dla domów / http://centralnyodkurzacz.eu/

Centralny odkurzacz zamontowany w domu nie tylko pozwoli zaoszczędzić czas na sprzątaniu, ale również usprawni sam proces robienia porządków. Pozwoli to nie tylko na szybsze i wygodniejsze pozbywanie się zabrudzeń, ale też skutecznie usunie z pomieszczeń kurz, pyłki i roztocza, czego o miotłach i tradycyjnych odkurzaczach powiedzieć nie można. Dodatkowym atutem tej instalacji jest fakt, że działa w cichy sposób i komfortowy sposób użycia. Dzięki możliwości instalacji szufelek automatycznych będzie można zamieść "pod dywan" przypadkowo rozsypaną make czy inny brud. Bez konieczności wyciągania całego odkurzacza. Więcej informacji o montażu centralnego odkurzacza znajdą Państwo na stronie internetowej, wystarczy wejść na centralnyodkurzacz.eu/montaz.php

Centralny Odkurzacz
Osiedle Dziekana 11C/30 41-253 Czeladź
woj.: śląskie
tel.: 519 588 944
www.noclegbydgoszcz.com.pl

Sprawdź noclegi / Kliknij tutaj

Mieszkania firmy Magnus to z pewnością rewelacyjna sugestia, jeśli potrzebny Państwu komfortowy i jednocześnie niedrogi nocleg w Bydgoszczy. Dzięki doskonałej lokalizacji, wiele ciekawych atrakcji będzie w zasięgu ręki. W pobliżu mieści się m.in. Wyspa Młyńska, Barka Lemara oraz Katedra św. Marcina i Mikołaja. Co więcej, mieszkania zapewniają gościom wszystkie potrzebne udogodnienia. Nie brakuje w nich np. aneksu kuchennego, dostępu do sieci bezprzewodowej, telewizji, radia, a nawet stanowiska komputerowego.

Magnus
Mostowa 3 85-110 Bydgoszcz
woj.: wielkopolskie
tel.: 607 066 904
danapucilowska.com

Sesje ciążowe w Poznaniu / Więcej na danapucilowska.com

Dana Puciłowska realizuje sesje ciążowe nie tylko w Poznaniu, ale również może dojechać do okolicznych miejscowości. Zdjęcia nie muszą być bowiem robione w studio, lecz jeśli klienci mają takie preferencje – mogą odbyć się w domu czy też innym wyznaczonym przez nich miejscu. Tego rodzaju sesja jest wyjątkowa, jako że upamiętnia jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej pary – czas oczekiwania na narodziny dziecka. Fotografka tworzy przyjazną, komfortową atmosferę, aby przyszli rodzice czuli się w pełni swobodnie.

Dana Puciłowska - Studio
Grobla 3/6 61-858 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 602 255 440
grupa-depl.com

Wycieczka Heide Park / http://grupa-depl.com/wycieczka_41_heidepark.html

Mіłośnіkὁw adrenalіnу і moсnусh wrażeń bez wątpіenіa zaіntereѕuјe wусіeсzka do Heіde Parku, organіzowana przez bіuro GRUPA DE-PL. Jeѕt to naјwіękѕzу park rozrуwkі w Nіemсzeсh, dуѕponuјącу aż ponad 50 atrakсјamі. Mіeśсі ѕіę tam mіędzу іnnуmі naјwуżѕza w Europіe drewnіana koleϳka gὁrѕka o nazwіe Сoloѕѕoѕ. Ponadto, można wуbrać ѕіę także na karuzelę, ktȯra іmіtuјe lot w przeѕtworzaсh. Doѕtępnуch јeѕt rȯwnіeż wіele wodnуch atrakcјі, zarȯwno ѕpokoјnуch, ϳak і bardzіeј ekѕtremalnусh. Dzіecіom z pewnoścіą ѕpodoba ѕіę natomіaѕt ѕhow z udzіałem bohaterὁw fіlmu anіmowanego „Madagaѕkar 3”.

Grupa DE-PL
Lodowa 31 60-227 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 530 767 776
www.maltaimprezy.pl

Najlepsza rozrywka w mieście / Kliknij tutaj

Masz zamiar zaplanować wydarzenie, w którym udział wezmą Twoi współpracownicy? A może po prostu chciałbyś zorganizować event marketingowy, gdzie przedstawisz swoją ofertę, wzmocnisz świadomość marki oraz zbliżysz się do konsumentów? Niezależnie od Twoich celów, Malta Imprezy sprawi, że będzie to niezapomniane przeżycie dla każdego zaproszonego gościa. Poznań jest miastem pełnym życia oraz energii i właśnie takie są również bankiety organizowane nad Jeziorem Maltańskim, wśród szumu wody i śpiewu ptaków.

Pole Piknikowe Malta Imprezy
Wiankowa 3 61-131 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 502 367 910
www.treningpersonalny.org

Twój tener osobisty / http://www.treningpersonalny.org/

Wrocław to miasto, gdzie sport można uprawiać prawie wszędzie: w domu, na boisku czy placu zabaw. Jednakże, jeśli nie jesteś ekspertem w swojej dziedzinie sportowej, a chcesz wznieść się na wyżyny swojej wytrzymałości, to trener osobisty poprowadzi Cię tak, byś był jeszcze szybszy i silniejszy. Rafał Orczewski dzięki swojej wiedzy oraz doświadczeniu sprawi, że każdy trening będzie dla Ciebie emocjonującym wyzwaniem, a nie monotonnie powtarzanymi ćwiczeniami. Informacje o treningach znajdują się na stronie internetowej.

Trener osobisty Rafał Orczewski
Powstańców Śląskich 58a/4 53-333 Wrocław
woj.: dolnośląskie
tel.: 607 130 241
www.lukmet.com

Okna dachowe i normalne / http://www.lukmet.com/

Lukmet to firma oferująca między innymi solidne i estetyczne okna. Funkcjonują oni głównie w Mielcu oraz jego pobliżu, gdzie mogą dojechać do klienta i dokonać profesjonalnych pomiarów. W ten sposób, uzyskają Państwo pewność, że zakupiony produkt będzie idealnie nadawał się do danego miejsca. Wśród szerokiej gamy przygotowanych okien znajdą się zarówno modele dachowe, jak i aluminiowe bądź drewniane. Staną się one dekoracją budynku, a także świetnie spełnią swoje praktyczne role. Więcej na stronie: http://www.lukmet.com/okna-sonarol.php

F.H.U. Lukmet
Malinie 586 39-331 Chorzelów
woj.: podkarpackie
tel.: 175 841 252
www.chemicalspoland.pl

Dystrybutor skłądników chemicznych / strona www

Jeżeli szukają Państwo dostawcy, który zapewni surowce do produkcji chemii gospodarczej i kosmetyków to firma Chemicals Poland jest idealnym kandydatem. Posiadają oni niezwykłe zaplecze, które pozwoli na stworzenie wielu produktów powiązanych z czyszczeniem, użytkowaniem codziennym gospodarstwa domowego. Mieszaniny specjalne do produkcji kosmetyków pozwolą na uzyskanie wielu pożądanych efektów, które są niezbędne do tego, aby produkty były idealnie wykonane. Pełen opis mieszanin znajdą Państwo na stronie www .

Chemicals Poland
Osiedle Wieniawa 32/2 64-100 Leszno
woj.: wielkopolskie
tel.: 694 523 488
sztandarypolskie.pl

Tradycyjne haftowanie / http://sztandarypolskie.pl/

Pracownia Sztandary Polskie w okolicach miejscowości Poznań świadczy usługi ręcznie haftowanych wzorów na sztandary szkolne, godła gabinetowe czy proporce. Haft wypukły jest wykonywany ręcznie przez fachowców z tytułami mistrzowskimi w rzemiośle hafciarskim, co daje niezawodność wykonanego zlecenia. Firma pracuje na wysokogatunkowych tkaninach i używa metalizowanych francuskich nici, które zachowują swój kolor przez lata. Sztandary pracowni, to wyrób wysokojakościowy w najlepszej cenie.

Sztandary Polskie - Haft artystyczny
Różana 4 62-002 Suchy Las
woj.: wielkopolskie
tel.: 61 812 56 03
www.dw-vaillant.pl

Serwis kotłów Vaillant - Poznań i okolice! / Kliknij tutaj

Potrzebny jest Państwu w Poznaniu serwis kotłów Vailant, albo chcą zrobić przegląd? Firma DW-Serwis oferuje Państwu oba te warianty, a nawet i jeszcze więcej! Wychodzą oni naprzeciw oczekiwaniom klientów, dzięki nabytemu doświadczeniu w pracy i obsłudze klientów mogą teraz sprawnie i rzetelnie prowadzić swoją działalność. Fachowość ich postępowania na pewno będzie powodem do satysfakcji, kiedy szybko i profesjonalnie załatwią sprawę, z którą Państwo do nich przyjdą. Zakres ich działania nie ogranicza się tylko do serwisu, ale też dotyczy instalacji gazowych i ich szczelności, oraz montazy kotłów gazowych.

D.W. Serwis Vaillant
Newtona 16 60-161 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 601 333 125