Studio Kleopatra
firmy w internecie

Meble, wnętrza


led-sklep.com

Systemy LED do domów / http://led-sklep.com/

Polska firma Feniks LED System sprzedaje wysokiej klasy produkty służące do stworzenia instalacji wykorzystujących diody LED. Są to rozwiązania popularnie stosowane jako alternatywne oświetlenie w pomieszczeniu, pozwalające skupić światło w wybranych miejscach pokoju. Doskonale sprawdza się jako sposób na doświetlenie kolekcjonerskich mebli, blatów w kuchni czy magazynowanych w szafkach i na półkach przedmiotów. W ofercie firmy znaleźć można taśmę LED RGB z pilotem gotową do montażu, ale także poszczególne podzespoły, które można łączyć zgodnie z ich przeznaczeniem.

Taśma LED RGB z pilotem

Produktem, który cieszy się największym zainteresowaniem klientów, jest taśma LED RGB z pilotem, czyli zestaw skompletowany uprzednio przez pracowników firmy. Znajduje się w nim pasek z diodami o różnej długości czy kolorze oraz urządzenie do sterowania nimi. Do jego uruchomienia niezbędny jest zasilacz, który także można znaleźć na stronie oraz sterownik, pozwalających na ustalenie różnych trybów świecenia. W związku z zastosowaniem energooszczędnych diod LED, pobór mocy takiej instalacji jest naprawdę niewielki.

Feniks LED System
Letnia 23 62-300 Września
woj.: wielkopolskie
tel.: 602 641 957
globalreplicas.com

Miecz japoński / Sklep Global Replicas

Global Replicas przedstawia wiele różnego rodzaju przedmiotów np. miecze Katana, repliki broni białej, płaszcze,a także inne repliki zbroi. Każda rzecz oraz replika broni jest wykonana z wysokiej wartości surowców przeważnie ręcznie robionych przez ekspertów . Sprzedawane przedmioty są bardzo dobry podarunkiem dla fana historii. Sprawdź nasz sklep Global Replicas.

PHU Carus
Kościańska 42 64-010 Krzywiń
woj.: wielkopolskie
tel.: 693 416 012
www.dd-swiatkuchni.pl

Kuchnie na wymiar / www.dd-swiatkuchni.pl

Firma D&D Świat Kuchni oferuje kompleksowe i profesjonalne wykonanie oraz montaż mebli kuchennych na wymiar. Wysokiej jakości szafy wnękowe wykonane z najlepszych materiałów to trwałe, a zarazem piękne meble dla Twojej kuchni. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu fachowe usługi dostosowane do każdej potrzeby klienta. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.dd-swiatkuchni.pl

D&D Świat Kuchni
Osiedle Rusa 3 61-245 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 664 524 177