Studio Kleopatra
firmy w internecie

Nauka, szkolnictwo


akademianaszpies.pl

Doświadczony behawiorysta / Kliknij i sprawdź

Akademia Nasz Pies znajduje się w Warszawie i oferuje usługi behawioralne, kierowane głównie do właścicieli psów, którzy zmagają się z nieodpowiednim zachowaniem swoich czworonogów. Firma została założona przez specjalistkę w dziedzinie psychologii zwierząt, dążącą do budowania relacji między człowiekiem, a psem, opartych na zrozumieniu i zaufaniu. Poza konsultacjami, zainteresowani mogą również wybrać się wraz ze swoim pupilem na profesjonalne szkolenie psów. Co więcej, Akademia Nasz Pies organizuje zajęcia z psem w szkołach, mające na celu nauczyć dzieci, jak powinny reagować w różnych sytuacjach, mając kontakt ze swoim lub obcym psem.

Profesjonalne szkolenie psów - Warszawa

Kiedy pies jest agresywny, gryzie rzeczy, skacze na ludzi, nie potrafi spokojnie chodzić na smyczy lub wykazuje się dużą nadpobudliwością, warto rozważyć szkolenie psów, oferowane przez warszawską Akademię Nasz Pies. Zajęcia te nie tylko szybko i efektywnie pozwolą pozbyć się niechcianych zachowań, ale także wykształcą w zwierzęciu nowe umiejętności, np. reagowania na komendy. Każde szkolenie psów poprzedza jednak konsultacja. Dzięki której behawiorystka z Akademii Nasz Pies jest w stanie opracować najlepszy plan terapii.

Akademia Nasz Pies
Sapieżynska 8 00-215 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 505 813 237
www.benignajaskulska.pl

Warsztaty z emisji głosu w Poznaniu / benignajaskulska.pl

Wiele zawodów bazuje na odpowiedniemu wykorzystaniu głosu. Z tego względu stanowi bardzo ważne narzędzie pracy, o które należy właściwie dbać i ćwiczyć. Warsztaty emisji głosu są bardzo przydatne dla takich osób, jak aktorzy, politycy, urzędnicy. Na każdych zajęciach pracuje się nad tematem higieny głosu, treningiem wytrzymałości i skuteczności głosu czy też nad odpowiednią techniką oddechu. Na stronie internetowej Benigny Jaskulskiej dowiesz się więcej informacji. Na zajęcia w Poznaniu przyjmowane są osoby indywidualne, jak i całe grupy.

Benigna Jaskulska
Koronna 3/22 60-652 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 516 166 777
sewo-szkolenia.pl

Centrum szkolenia SEWO / Kurs na podnośnik koszowy Poznań

Wykonując między innymi takie zawody jak elektromonter czy budowlaniec niezbędnym jest posiadanie umiejętności poprawnego obsługiwania urządzeń wysokościowych. Kurs na podnośnik koszowy to jeden z bardzo dobrych sposobów aby nauczyć się jak umiejętnie, a przede wszystkim bezpiecznie korzystać z takiej maszyny. W Poznaniu firma Sewo oferuje szkolenia z zakresu BHP (szkolenia wstępne, okresowe, outsourcing), a także szkolenia z zakresu obsługi urządzeń poddozorowych (wózki widłowe, żurawie, podnośniki).

Centrum Szkolenia SEWO
Topolowa 6 62-060 Poznań-Stęszew
woj.: wielkopolskie
tel.: 530 838 637
www.modernarea.pl

Szkolenia dla managerów / Modern Area

Jeśli pracownicy potrafią odpowiednio się ze sobą porozumiewać i kooperować, firma funkcjonuje sprawniej i wydajniej. To główny powód, dla którego coraz więcej przedsiębiorców inwestuje w profesjonalne szkolenia ze współpracy w zespole. Nie brakuje ich w ofercie Modern Area, gdzie wykłada mnóstwo znanych i cenionych osobistości. Kooperacji zespołowej uczy słynny podróżnik Tomasz Michniewicz, który uważa dialog międzyludzki za podstawę działań w jakiejkolwiek dziedzinie. Uczy między innymi wzajemnej motywacji i poczucia współodpowiedzialności za osiągane rezultaty.

Modern Area
Karłowicza 2A/17 44-200 Rybnik
woj.: śląskie
tel.: 531 813 355
multilang.com.pl

Dobrzy nauczyciele / Więcej

MULTI LANG to szkoła językowa w miejscowości Ostrów Wielkopolski, która oferuje skuteczne nauczanie języków obcych wszystkie zainteresowane osoby niezależnie od wieku. Wykwalifikowana kadra szkoły dostosuje program i stopień nauczania odpowiednio do grupy wiekowej kursantów. Jako nieliczni, języka angielskiego szkoła naucza techniką mówioną, czyli głównie przez ćwiczenie mówienia i słuchania, co daje dobry i efektywny wynik. MULTI LANG to dobra szkoła językowa dzięki której nabędziecie Państwo umiejętności władania nowym językiem.

Szkoła Języków Obcych Multilang
Henryka Sienkiewicza 12 63-410 Ostrów Wielkopolski
woj.: wielkopolskie
tel.: 605 066 669
www.poliglotek.edu.pl

Szkoła językowa / Korepetycje angielski www.poliglotek.edu.pl

Szkoła http://www.poliglotek.edu.pl/ oferuje dobrze przygotowane korepetycje angielski dla grup w wieku od 2 do 13 roku życia w wielu salach na terenie stolicy Wielkopolski. Znamy metody na wytworzenie w dziecku zainteresowania nauką języka angielskiego. Nasze metody to kursy,które są dostosowane do wieku oraz indywidualnego szczebla znajomości języka angielskiego każdego malucha. Wykwalifikowana kadra pedagogów oferuje wykłady w dobrej atmosferze. Zachęcamy rodziców aby skorzystały z możliwości jakie daje szkolenia angielskiego dla dzieci prowadzone przez nauczycieli języka Poliglotek.

Poliglotek
Radzimska 2 62-095 Mściszewo
woj.: wielkopolskie
tel.: 691 407 586