Studio Kleopatra
firmy w internecie

Prawo, adwokaci


prawnikzgora.pl

Cenne porady prawne / Adwokat Mateusz Krzeptowski

Kancelaria adwokacka Mateusza Krzeptowskiego serdecznie zaprasza do siedziby w Słubicach. Oferujemy kompleksową pomoc prawną. Wiedza poparta długoletnim doświadczeniem pozwala Nam oferować pomoc adwokacką na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobiście w Słubicach. Działamy w obszarze min. prawa cywilnego, karnego, pracy, rodzinnego i opiekuńczego. Każdy klient naszej kancelarii adwokackiej traktowany jest indywidualnie. Staramy się znajdować optymalne ścieżki pomocy prawnej w zależności od zaistniałego problemu.

Adwokat Mateusz Krzeptowski
Pod Filarami 2/10 65-068 Zielona Góra
woj.: lubuskie
tel.: 607 248 676
www.kancelaria-kolosionek.pl

Kancelaria adwokacka / http://www.kancelaria-kolosionek.pl/

Najlepszy adwokat z Żar oferuje usługi, które wynikają kompleksowej pomocy prawnej obejmującej zagadnienia prawa spadkowego jak również instytucjonalnego. Firmę cechuje doświadczenie, przez co dba z wielką dokładnością o każdego klienta, co stwierdzają liczne polecenia. Na witrynie internetowej kancelaria-kolosionek.pl zawarty jest szeroki zakres prowadzonych usług a także całościowe kryterium kooperacji, co pozwala na podstawowe zaznajomienie się ze sposobem pracy. Z przyjemnością zapraszamy do skontaktowania się z mecenasami, którzy dążą do rozwiązania każdego problemu prawnego.

Kołosionek Małgorzata, Kołosionek Anna. Kancelarie adwokackie
Lotników 18/3 68-200 Żary
woj.: lubuskie
tel.: 600 315 279
www.kancelariazielinski.pl

Skuteczny prawnik / http://www.kancelariazielinski.pl/sprawy-karne.html

Mecenas Zieliński to adwokat, który dysponuje bogatym doświadczeniem w sprawach karnych w Warszawie. Skutecznie pomaga pokrzywdzonym, a niesłusznie oskarżonych broni aż do momentu wyjaśnienia pomyłki. Jako że pracował niegdyś między innymi w wydziale śledczym i dochodzeniowym, prawo karne zna wyjątkowo dokładnie. W swojej pracy wykazuje się nie tylko profesjonalizmem, ale i zrozumieniem ciężkiej sytuacji klienta. Co więcej, każdy przypadek traktuje w pełni indywidualnie. Więcej informacji o kancelarii znajdą Państwo pod adresem: http://www.kancelariazielinski.pl/.

Kancelaria Adwokacka Rafał Zieliński
Aleja Solidarności 94 01-016 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 607 774 799